سخنگوی كمیسیون عمران مجلس خبر داد

طرح دوفوریتی مجلس برای ساماندهی بازار مسكن

طرح دوفوریتی مجلس برای ساماندهی بازار مسكن به گزارش مبل زیبا سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تهیه طرحی دو فوریتی برای ساماندهی بازار مسكن اطلاع داد.


سید البرز حسینی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی پس از برگزاری انتخابات هیات رییسه در مورد بعضی از اولویت های کاری بحث کرده است، تصریح کرد: در مورد ساماندهی بازار مسکن طرح دو فوریتی آماده شده و ان شاءالله یکشنبه بعدی در اولین نشست کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
ایشان در ادامه اظهار نمود: التهاب بازار مسکن و افزایش قیمت ها به دنبال سیاست های غلط سبب شده تا مردم به شدت در تنگنا قرار بگیرند. امروز به دنبال سیاست های غلط، عده ای به مسکن که کالایی مصرفی است، نگاه کالای سرمایه ای پیدا کردند و نتیجه آن افزایش افسارگسیخته قیمت مسکن می باشد.
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عدم نظارت و سیاست های غلط سبب افزایش قیمت مسکن و اجاره بها شده که خانوارها را رنج می دهد، اظهار داشت: هدف اصلی طرح دو فوریتی ساماندهی بازار مسکن، پشتیبانی از اقشار صدمه پذیر است. ان شاء الله بعد از بررسی جزئیات این طرح در کمیسیون عمران اطلاعات کامل آن در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.
حسینی در ادامه با اشاره به اخبار انتشار یافته در خصوص مخالفت کمیسیون عمران با طرح پیشنهادی ساخت واحدهای ۲۵ تا ۴۰ متری برای زوج های جوان بیان نمود: تابحال صحبتی در مورد این طرح در کمیسیون عمران نشده است و بنده نمی توانم این خبر را تایید یا تکذیب کنم. ان شاء الله هفته آینده که کمیسیون عمران تشکیل شد طرح دو فوریتی آماده شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و بطور قطع کمیسیون جلسات فوق العاده ای جهت بررسی وضعیت بازار مسکن خواهد داشت.
منبع:

1399/04/08
21:27:07
5.0 / 5
2450
تگهای خبر: اجاره , بازار , سرمایه , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی