عمرانی اعلام كرد؛

قاچاقچیان بی حیا شده اند

قاچاقچیان بی حیا شده اند معاون دادستان كل كشور اظهار داشت: اینكه امروز می بینیم قاچاقچیان در پوشش اسباب بازی كودكان هم دست به قاچاق مواد مخدر می زنند، نشان داده است كه آنها بی حیا شده اند.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، سعید عمرانی معاون دادستان کل کشور در حاشیه هشتمین مرحله از طرح سفر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت عنوان کرد: همکاری خوبی بین قوه قضائیه و نیروی انتظامی شکل گرفته و باآنکه در نقطه مطلوب نیستیم اما در دوران تحولیم و از وضعیت موجود به سمت مطلوب در حرکت هستیم.
وی ضمن اشاره به ترور دانشمند هسته ای اظهار داشت: دشمنان در سالگرد شهادت سرلشکر قاسم سلیمانی، محسن فخری زاده دانشمند عزیز ما را به شهادت رساندند. انتقام سختی که در آینده انجام می شود آرامش قلب ما خواهد بود.
عمرانی تاکید کرد: اینکه امروز می بینیم قاچاقچیان در پوشش اسباب بازی کودکان هم دست به قاچاق مواد مخدر می زنند، نشان داده است که آنها بی حیا شده اند.
معاون دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: این اسباب بازی ها امکان دارد به دست فرزندان من و شما برسد و این رفتارهای پلید نشان داده است که قاچاقچیان مواد مخدر به دریوزگی افتاده اند. وی ضمن اشاره به لزوم حل مشکلات اقتصادی مردم حتی در دوران تحریم، تصریح کرد: مشکلات اقتصادی ولو با وجود تحریم ها در داخل کشور حل شدنی است و نباید در این حوزه کوتاهی نماییم. عمرانی همینطور درباره پرونده شهید فخری زاده اظهار داشت: این حوزه در حوزه معاون امنیتی ما است اما رئیس قوه قضائیه دستور اکید صادر کرده است تا همه نیروهای قضایی تمام ابزار و امکانات خویش را برای رسیدگی به این پرونده بکار گیرند.. تا بزودی نتیجه حاصل شود. وی درباره رسیدگی این پرونده در دادسرای تهران یا دماوند خاطرنشان کرد: طبق مقررات اگر یک پرونده امنیتی باشد با استفاده از ابزار احاله به تهران منتقل می شود و این پرونده هم به دلیل حساسیت در تهران رسیدگی خواهد شد تا نتیجه لازم با پیگرد بهترین نیروهای قضایی حاصل شود.

1399/09/12
13:32:08
5.0 / 5
1014
تگهای خبر: اقتصاد , امنیت , پایتخت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی