بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران؛

هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم می باشد به گزارش مبل زیبا برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس است.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۱۶ بهمن ماه) کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از حاکمیت جو آرام و پایدار و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.
طی روز هم عدم وزش باد مؤثر پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. این شرایط جوی تا اواخر وقت تداوم دارد، ازاین رو پیشبینی می شود با افزایش ترافیک شامگاهی بر غلظت ذرات معلق افزوده شود و در بیشتر مناطق پایتخت، کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.
صبح فردا (۱۷ بهمن ماه) با رشد نسبی ناپایداری جوی، وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و هم کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل تاحدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد.
افزایش تدریجی ناپایداری جوی، رشد ابرناکی و همینطور افزایش تندی باد طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود. شایان ذکر است با حاکمیت شرایط جوی مساعد تا ساعات پایانی فردا (۱۷ بهمن ماه) همراه با احتمال بارش، برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.
آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۳۶ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۳۵ است و هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

1399/11/16
13:12:41
0.0 / 5
667
تگهای خبر: پایتخت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی