محبوب ترین كالاهای بكار رفته در نام شركت های معدنی

محبوب ترین كالاهای بكار رفته در نام شركت های معدنی مبل زیبا: طبق بررسی كه از جانب شركت ˮماینینگ اینتلیجنسˮ انجام گرفته، اغلب شركت های معدنی كلمه ˮطلاˮ را در نامشان دارند.به گزارش مبل زیبا به نقل از ماینینگ، بیش از هزار شركت معدنی مانند "بریك گلد" و "كندور گلد" وجود دارند كه از كلمه "طلا" در نام خود استفاده می نمایند.

بر پایه آمار شركت "ماینینگ اینتلیجنس" كه نام بیش از ۱۳۰۰۰ شركت معدنی را مورد بررسی قرار داده است، بعد از "طلا"، "زغال سنگ" و "مس" پركاربردترین كلمات در نام گذاری شركت های معدنی هستند.

افزودن نام یك كالا به نام شركت راه مناسبی است تا به سرمایه گذاران نشان دهد شركت مربوطه در چه زمینه ای فعال است. با این وجود اغلب شركت ها ترجیح می دهند از اسم یك كالا در نام گذاری خود استفاده نكنند.

با افزایش قیمت فلزات مورد استفاده در ساخت باطری ممكن است به نظر برسد كه شركت های بیشتری از كلمات "كبالت"، "لیتیوم"، "نیكل" یا "گرافیت" در نام خود استفاده می نمایند اما افزایش اخیر در این نوع نام گذاری مشاهده نشده است. در سال ۲۰۱۷ هشت شركت كه تازه تاسیس شدند یا نام خویش را تغییر دادند از "كبالت"، "لیتیوم"، "نیكل" یا "گرافیت" در نامشان استفاده كردند كه نسبت به میانگین سالانه ای كه طی چهار سال قبل مشاهده شده است، تغییری نداشت.1397/03/27
19:28:36
5.0 / 5
4317
تگهای خبر: طلا , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی