در مهرماه صورت گرفت

ترازوها و باسكول های غیراستاندارد تهران جمع آوری شدند

ترازوها و باسكول های غیراستاندارد تهران جمع آوری شدند مدیركل استاندارد تهران با تاكید بر الزامی بودن استاندارد ترازوها و باسكول های الكترونیكی، از توقیف ۱۱ برند ترازوی غیراستاندارد، در یك ماه گذشته اطلاع داد.


مدیركل استاندارد تهران با تاكید بر الزامی بودن استاندارد ترازوها و باسكول های الكترونیكی، از توقیف ۱۱ برند ترازوی غیراستاندارد، در یك ماه گذشته اطلاع داد.

به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، بازرسان استاندارد در بازرسی های مهرماه خود از مراكز عرضه و واحدهای صنفی توزیع انواع وسایل توزین و سنجش، ۱۱ برند غیراستاندارد را به نام های تجاری امپراطور، lexos، kinlee، camry، sahand، sanaye، best، paradise، yaohva، kia، constany متوقف كردند.

این درحالی است كه در این راستا از متخلفان به دادگاه شكایت شده است، چون كه وسایل توزین مانند ترازوها و باسكول ها شامل استاندارداجباری اند و تولید این فراورده باید با مجوز استاندارد صورت گیرد. از جانب دیگر، وسایل توزین در واحدهای صنفی هم باید جهت تایید صحت عملكردشان دارای برچسب تایید از جانب سازمان استاندارد باشند تا خریداران به میزان بودن و عملكرد دقیق این وسایل اطمینان پیدا كنند.

مدیركل استاندارد استان تهران با بیان این خبر به ایسنا، اظهار نمود: بازرسان استاندارد یك بار در سال از كلیه وسایل توزین در واحدهای صنفی، بازرسی می كنند و در صورت صحت عملكرد آن، برچسب تاییدیه استاندارد به آن نصب می كنند. 

1396/08/17
23:07:27
5.0 / 5
5259
تگهای خبر: استاندارد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی