امروز رخ داد؛

هرس درختان شیراز در زمان زادآوری و لانه سازی پرندگان

هرس درختان شیراز در زمان زادآوری و لانه سازی پرندگان مبل زیبا: هرس بی موقع درختان شیراز توسط شهرداری آن هم در زمان زادآوری و لانه سازی پرندگان موجب سقوط ده ها لانه شد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، بامداد امروز پیمانكاران شهرداری منطقه یك شیراز در فصل زادآوری پرندگان مبادرت به هرس شاخ و برگ درختان خیابان اردیبهشت كردند. سعید محمودی مدیركل حفاظت محیط زیست فارس در این خصوص اظهار داشت: سپس هرس شاخ و برگ نخستین درخت و سقوط ده ها لانه پرنده كه داخل آنها تخم و جوجه پرندگان بود مسئولان و نیروهای محیط زیست فارس در محل حاضر شده و از ادامه فعالیت پیمانكار جلوگیری به عمل آوردند.
وی بیان كرد: نیروهای محیط زیست به مأمورین مربوطه توضیح دادند كه فصل هرس درختان اواخر پاییز و زمستان است و هیچ نهادی اجازه هرس شاخ و برگ درختان در فصل بهار كه زمان زادآوری پرندگان است را ندارد. متأسفانه عوامل پیمانكار شهرداری با سماجت و گستاخی با نیروهای محیط زیست به صورت لفظی درگیر شده و اهتمام داشتند به كار خود ادامه دهند كه با دخالت پلیس سوژه به پایان رسید. وی عنوان كرد: اداره كل حفاظت محیط زیست استان به جرم قطع غیر اصولی شاخ و برگ درختان در فصل بهار و از بین بردن لانه، تخم و جوجه پرندگان، شكایتی را از مسئولان شهرداری منطقه یك شیراز و پیمانكار مربوطه در دادسرا مطرح كرده است.


منبع:

1398/02/20
22:16:47
5.0 / 5
5003
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی