به علت تنگی نفس؛

باران ۴۵۶ خوزستانی را به مراكز درمانی كشاند

باران ۴۵۶ خوزستانی را به مراكز درمانی كشاند به گزارش مبل زیبا بارش باران در اهواز و برخی شهرهای استان خوزستان، تابحال ۴۵۶ نفر از مردم خوزستان را به علت عارضه تنگی نفس به مراكز درمانی كشانده است.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، هر ساله با نخستین بارش باران پائیزی در اهواز و اغلب شهرهای صنعتی، موجی از بیماران با علایم تنگی نفس به مراكز درمانی رجوع می كنند. منشأ این تنگی نفس گفته می شود از فعالیت های تأسیسات نفتی استان خوزستان و وجود پرتعداد نوعی درخت به نام كونوكارپوس است.
شب گذشته باران در بعضی شهرهای استان خوزستان همچون اهواز شروع شد و به قول مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی اهواز در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵۶ نفر به مراكز درمانی تحت پوشش این دانشگاه به دلیل تنگی نفس مراجعه نموده اند.
فرهاد حمزه لویی توضیح داد: همه شهرهای استان خوزستان تحت پوشش این دانشگاه نیستند و آمار دقیقی از سایر شهرهای استان در اختیار ندارد ولی این آمار مربوط به بیمارانی است كه به مراكز درمانی این دانشگاه در ۲۴ ساعت گذشته و تا ساعت هشت بامداد امروز است.
وی عنوان كرد: از ۴۵۶ نفری كه به مراكز درمانی این دانشگاه مراجعه نموده اند، ۷۷ نفر بستری شده اند و مابقی به صورت سرپایی درمان شده اند.
این در حالی است كه بعضی از مردم در فضای مجازی با انتشار تصاویری اعلام نموده اند كه مراكز درمانی اهواز به خصوص بیمارستان گلستان به دلیل هجوم مردمی كه گرفتار تنگی نفس شده اند با كمبود امكانات و فضا رو به رو شده اند.
شهرهای دزفول، شوش، آبادان، خرمشهر و شادگان و... جزو شهرهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكی اهواز نیست.

1398/08/05
22:04:16
5.0 / 5
4145
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی