فرمانده انتظامی استان سمنان:

۳ مجرم اقتصادی در شاهرود دستگیر شدند

۳ مجرم اقتصادی در شاهرود دستگیر شدند به گزارش مبل زیبا فرمانده انتظامی استان سمنان، از دستگیری سه جوان كه از راه فضای مجازی و سایت های اینترنتی مبالغ هنگفتی را كسب كرده بودند، اطلاع داد.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، سردار عبدالله حسنی غروب یکشنبه در جمع خبرنگاران در ستاد فرماندهی انتظامی استان سمنان از دستگیری سه متخلف حوزه فضای مجازی و اقتصادی اطلاع داد و ابراز کرد: این افراد تلاش داشتند با اغفال مردم از راه اینترنت و سایت های ممنوع آنلاین پول های کلانی به جیب بزنند که تابحال حساب های آنان با شش میلیارد تومان گردش مالی کشف شده است.
وی اضافه کرد: رصد مأموران آگاهی شاهرود بر فعالیتهای سایت های ممنوعه نشان داد که در ابتدا میزان بالایی پول به حساب دو جوان در این شهرستان واریزشده است.
فرمانده انتظامی استان سمنان افزود: بررسی های بیشتر پلیس نشان داد که این دو جوان توسط فردی در سمنان به بهانه پول کم زحمت و زیاد، اغفال و برای دریافت تسهیلات کارت های بانکی زیادی را از آنان طلب کرده است.
حسنی با اشاره به اینکه عامل اصلی جرم اقتصادی در نهایت طی مأموریت پلیسی و هنگامی که برای دریافت کارت های بانکی تازه افتتاح شده به شاهرود رجوع کرد، دستگیر شد، تصریح کرد: متهم در ابتدای بازجویی ها منکر هر گونه اقدام مجرمانه ای بود که بعد از رویارویی با ادله غیرقابل انکار پلیس لب به اعتراف گشود.
وی اضافه کرد: تابحال ۴۰ کارت از بانکهای مختلف با گردش مالی نزدیک به ۶۰ میلیارد ریال متعلق به این افراد شناسایی و مسدود شده است.
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه متهمان بعد از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی گشتند، ابراز کرد: خانواده می بایست توجه بسیاری بر فعالیتهای فرزندان و به خصوص جوانان در فضای مجازی داشته باشند.

1399/02/22
17:33:46
5.0 / 5
2715
تگهای خبر: آنلاین , اقتصاد , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی