اخطار محیط زیست به هفت شهرداری در غرب استان تهران

اخطار محیط زیست به هفت شهرداری در غرب استان تهران مبل زیبا: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار از بازدید و پایش مراكز دپوی موقت زباله این شهرستان و برخورد با عدول كنندگان قانون مدیریت پسماند آگاهی داد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، شیدا اکار در تشریح این خبر با اشاره به اینکه کارشناسان این اداره بمنظور نظارت بر اجرای موارد ابلاغی درباب رفع نقصها موجود در ایستگاه های انتقال زباله باردیگر از این مراکز بازدیدکردند، اظهار داشت: متأسفانه هنوز در بعضی از مراکز ملاحظات زیست محیطی به طور کامل رعایت نشده و به همین دلیل اخطاریه مجدد برای شهرداری ها صادر شد.
وی با تصریح اینکه این بازدیدها و پایش ها به طور دوره ای و یا موردی بصورت سرزده انجام می شود، اضافه کرد: شهرستان شهریار دارای هفت ایستگاه انتقال زباله متعلق به هفت شهرداری است که پیگیری برای رفع نقصها کامل آنها در دستور کار این اداره قرار دارد.
اکاردر ادامه با اعلان اینکه در پایش های اخیر از این مراکز، مواردی از پسماندسوزی و تفکیک ضایعات مشاهده شد، اشاره کرد: این مساله اقدام سریع مسئولان و متولیان حوزه مدیریت پسماندها را بمنظور جلوگیری از ایجاد و انتشار آلودگی می طلبد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار در آخر تاکیدکرد: در این خصوص محیط زیست دغدغه داشته و درصورت هرگونه اهمال کاری در اجرای ضوابط که منجر به ایجاد آلودگی شود، متخلفان به استناد ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی به مرجع قضائی معرفی می گردند.


منبع:

1399/06/17
19:55:37
5.0 / 5
1574
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی