جانشین فرمانده نیروی انتظامی تاكید كرد؛

ضرورت مبارزه جدی با قاچاق سلاح و مهمات در كشور

ضرورت مبارزه جدی با قاچاق سلاح و مهمات در كشور به گزارش مبل زیبا جانشین فرمانده نیروی انتظامی بر ضرورت مبارزه جدی با قاچاق سلاح و مهمات در کشور تاکید نمود.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، سردار قاسم رضایی عصر دوشنبه در نشست مشترک با مرزبانان استان های غربی در ستاد انتظامی ایلام اظهار نمود: نیروی انتظامی جایگاه والایی دارد و می تواند در همه عرصه ها لوکوموتیو دیگر سازمان ها باشد.
وی اظهار داشت: با تدبیر ناجا و به منظور تسریع در مقابله با قاچاق سلاح و مهمات، قرارگاه مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات در ناجا راه اندازی و به تمامی استان ها برای اجرا ابلاغ گردیده است.
جانشین نیروی انتظامی کشور اظهار داشت: فرماندهان و مسؤلان انتظامی و مرزبانی کشور به صورت هماهنگ و یکدست باید با اشرافیت اطلاعاتی و استفاده از تمامی امکانات و تجهیزات، راه ورود قاچاق سلاح و مهمات را به کشور ببندند.
سردار رضایی با اشاره به اینکه مؤثرترین مؤلفه در امنیت ملی، نیروی انتظامی است، اضافه کرد: مؤلفه موثر در روابط بین المللی و روابط خارجی هم این نیرو در کشور است و اگر نیروی انتظامی ضعیف باشد همه دستگاه ها می لنگند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با خدا قوت به فرماندهان مدیران و کارکنان انتظامی و مرزبانی سه استان مذکور، اظهار داشت: باید اقدامات ما انقلابی و برای انقلاب باشد و آرامشی که لایق مردمان سرزمینمان است برایشان رقم بزنیم.
وی ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در برخورد با پدیده شوم قاچاق سلاح و مهمات که بار زحمات و مقابله این مهم بر دوش کارکنان پلیس است، افزود: خدمت به مردم از توفیقات الهی است که نصیب همه ما شده و ما باید با تشکیل بانکهای اطلاعاتی دقیق در موضوعات مختلف بخصوص قاچاق سلاح و احشام که عامل اصلی ضربه به اقتصاد، امنیت و آرامش مردم است تلاش نماییم.
این مقام ارشد ناجا خاطرنشان کرد: با به روز کردن ایده ها و تاکتیک ها و استفاده صحیح از منابع و امکانات موجود باید از روزمرگی دوری و با پایش و اقدامات هوشمندانه، در شأن پلیس ایران اسلامی عمل نماییم.
سردار رضایی ضمن اشاره به اینکه عامل اغلب ناهنجاری های جامعه قاچاق بخصوص قاچاق سلاح است، اظهار داشت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با افرادی که بخواهند به هر نحوی یا با حمل و نگهداری و استفاده غیرمجاز از سلاح آرامش مردم را به مخاطره بیندازند برخورد قاطع و قانونی خواهیم کرد.


منبع:

1399/10/01
18:23:20
5.0 / 5
857
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی