نیازهای صنعت لاستیك شناسایی می شود

نیازهای صنعت لاستیك شناسایی می شود به گزارش مبل زیبا رویداد مجازی عرضه نیازهای صنعت لاستیک با هدف پشتیبانی از توسعه زنجیره تأمین حوزه لاستیک برگزار می گردد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری های فوتونیک لیزر مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی، در نظر دارد، با هدف پشتیبانی از توسعه زنجیره تأمین حوزه لاستیک «رویداد عرضه نیازهای فناورانه حوزه لاستیک» را برگزار کند.
در این رخداد ملی، در مرحله اول نیازمندی های فناورانه شرکتهای حوزه لاستیک شناسایی می شود و سپس فعالان فناور، شرکتهای دانش بنیان، استارتاپ ها و هسته های فناور دانشگاهی و دیگر فعالان نوآور این حوزه، قابلیت ها و ایده های خویش را به منظور مرتفع ساختن نیازهای شرکتهای صنعتی عرضه می کنند. در صورت ایجاد توافق میان شرکتهای فناور و مجموعه های بزرگ فعال در صنعت لاستیک توافق و همکاری فناورانه بین آنها شکل می گیرد.
طرح های برگزیده این رویداد که قابلیت بومی سازی نیازهای مورد نظر این صنعت را داشته باشند، بعد از ارزیابی های لازم و در صورت تصویب مورد حمایت مادی و معنوی ستاد توسعه فناوری های فوتونیک لیزر مواد پیشرفته و ساخت قرار می گیرند.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، این رویداد در تاریخ ۱۲ بهمن ماه سالجاری در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می گردد.1399/10/23
23:15:14
0.0 / 5
1082
تگهای خبر: توسعه , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی