فراخوانی برای جذب ایده های فناورانه حوزه چسب، رنگ و رزین

فراخوانی برای جذب ایده های فناورانه حوزه چسب، رنگ و رزین با انتشار فراخوانی در حوزه رنگ و رزین ایده های برتر مورد حمایت قرار می گیرند.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، یکی از شتابدهنده های تخصصی در زمینه چسب، رنگ و رزین با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو فراخوانی برای پذیرش طرح و استارتاپ در حوزه چسب، رنگ و رزین منتشر نموده است و از علاقه مندان و صاحبان ایده دراین زمینه، دعوت می کند تا طرح های خودرا به این شتابدهنده ارسال نمایند.
علاقه مندان برای حضور در این رویداد تا ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹ برای ثبت نام مهلت دارند.
این شتابدهنده اهتمام دارد که متقاضی صنعتی از همان ابتدا بعنوان حامی طرح حضور داشته باشد. حضور متقاضی صنعتی می تواند به پیشبرد با کیفیت پروسه توسعه فناوری کمک نماید و زمینه را برای خرید محصول یا جذب فناوری در صنعت، هموار کند.
در این رویداد بعد از ثبت نام و ارسال طرح ها، مورد ارزیابی قرار می گیرند و باتوجه به معیارهایی مانند ارتباط با حوزه تخصصی شتابدهنده، وجود متقاضی صنعتی بالفعل، ارزیابی فنی طرح، ارزیابی اقتصادی و تیم فناور، برخی از طرح ها برای مصاحبه حضوری انتخاب می شوند.
برمبنای اعلام ستاد نانو، در مرحله حضوری برخی از طرح ها برای ورود به دوره پیش شتابدهی برگزیده می شوند و در مرحله چهارم که ۲ تا ۴ ماه خواهد بود، ارزیابی دقیق تری از توانمندی های تیم فناور و طرح آنها صورت می گیرد و برخی از طرح ها وارد مرحله شتابدهی می شوند.1399/10/26
23:51:56
0.0 / 5
979
تگهای خبر: اقتصاد , تخصص , توسعه , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی