هوای اصفهان در وضعیت نارنجی

هوای اصفهان در وضعیت نارنجی مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوای اصفهان هم اکنون با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۳ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه علیرغم ورود سامانه ناپایدار جوی به استان از پس از ظهر پنجشنبه همچنان شاهد وجود آلاینده های جوی در اصفهان هستیم، عنوان کرد: روز گذشته کیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۷۶ شرایط ناسالم برای عموم را نشان می داد.
وی با اشاره به اینکه امروز هم طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز کیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۳ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است، اظهار داشت: میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان هم امروز بر روی عدد ۱۱۵ قرار دارد.
هوا در ایستگاه خرازی برای عموم ناسالم است
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های احمد آباد ۹۹، پروین ۸۵ و سگزی ۶۷ در وضعیت سالم ثبت شده است، افزود: این در شرایطی است که کیفیت هوا در ایستگاه خرازی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۵۵ در شرایط ناسالم برای عموم است.
وی افزود: کیفیت هوا در ایستگاه استانداری ۱۱۳ و رودکی ۱۱۵ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
صادقیان در مورد کیفیت هوای دیگر شهرهای استان اصفهان هم اظهار داشت: هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های شاهین شهر ۷۳ و مبارکه ۸۷ در وضعیت سالم ثبت شده است.

1399/10/28
15:13:29
0.0 / 5
829
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی