در یك اقدام قابل تامل انجام شد

حمایت فرهنگی با بودجه ذی نفعان وزارت رفاه!

حمایت فرهنگی با بودجه ذی نفعان وزارت رفاه! به گزارش مبل زیبا روابط عمومی وزارت کار در اقدامی عجیب هزار نسخه نوروزی از مجله بخارا را برای توزیع هدایا خریداری کرد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، حامد شمس مدیر روابط عمومی وزارت کار، رفاه و تأمین اجتماعی در پستی توییتری از خرید هزار نسخه از مجله بخارا اطلاع داد. وی در این پست نوشته است: به پاس همه زحماتی که علی دهباشی در این سال ها برای فعالیت نشریه بخارا کشیده است و برای تشکر از علی دهباشی مبادرت به خرید هزار نسخه از این نشریه کرده ایم. این اقدام هرچند منجر به روشن ماندن چراغ یک نشریه خواهد بود اما باید از مسئولین وزارت رفاه پرسید معیار انتخاب نشریه بخارا چه بوده است. باید از مدیران وزارت رفاه پرسید که چرا سالهای قبل دست به چنین کاری نزده اند و اصلاً چه معیاری برای انتخاب این نشریه داشته اند؛ ارتباطی بین سردبیر این نشریه و مسؤلان وزارت رفاه وجود دارد یا صرفا یک اقدام برای پشتیبانی از نشریات است؟
ذکر این نکته ضروریست که خیلی از نشریات و روزنامه ها در یک سال قبل به علت بیماری کرونا و گرانی کاغذ با مشکلات گوناگونی روبرو شدند. وزارت کار، رفاه و تأمین اجتماعی حامی افراد کم بضاعت در جامعه است و وظیفه اش این است که در تنگدستی حامی افراد باشد، سوال اینجاست که خرید هزار نسخه از یک نشریه که قیمت آن چیزی حدود ۵۰ هزار تومان است صرفا برای تشکر از زحمات یک تنه علی دهباشی بوده است؟ یعنی برای تشکر از زحمات یک روزنامه نگار باید از بیت المال استفاده کرد؟مقتضی است است که آقای شمس همان گونه که توئیت خرید هزار نسخه از شماره نوروزی مجله بخارا را زده است، محل ردیف بودجه و ضرورت این کار را هم رسماً اعلام نماید تا ذی نفعان وزارت کار، رفاه و تأمین اجتماعی هم در جریان قرار بگیرند.

1399/12/10
22:42:09
0.0 / 5
764
تگهای خبر: بودجه , طلا , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی