معاون وزیر عنوان كرد:

رفع قوانین مزاحم و اصلاح دستورالعمل ها، مصداق مانع زدایی از مسیر تولید

رفع قوانین مزاحم و اصلاح دستورالعمل ها، مصداق مانع زدایی از مسیر تولید مرکزی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: رفع و حذف قوانین دست و پاگیر و روان سازی قوانین، اصلاح دستورالعمل ها و بخشنامه های مزاحم و تسهیل در این راه می تواند از تولید مانع زدایی کند.


محمد دامادی پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه در جریان بازدید از شرکت محارسازان آریا، تولیدکننده انواع رنگ واقع در ساوه اظهار نمود: مدیریت ناصحیح، کشور را بیمار می کند، اما درایت و مدیریت صحیح و اتخاذ تدابیر لازم، نسخه شفابخش نجات کشور به ویژه در حوزه اقتصاد است.
وی بیان کرد: تلاش مضاعف و هم افزایی می تواند تولید را رونق دهد و عشق و علاقه به تولید است که سبب شکوفایی اقتصادی می شود. دلالی و پیگیری منافع شخصی به کشور لطمه می زند، اما در سایه پشتیبانی از تولید است که اشتغال شکل گرفته و کسب وکار رونق می گیرد.
دامادی به مانع زدایی در تولید اشاره نمود و اضافه کرد: رفع و حذف قوانین دست و پاگیر و روان سازی قوانین، اصلاح دستورالعمل ها و بخشنامه های مزاحم و تسهیل در این راه می تواند از تولید مانع زدایی کند.
وی اشاره کرد: بازاریابی و فروش تولیدات داخلی منجر به پویایی صنعت شده و با تعریف بازار مصرف می توان روند تولید را شتابان کرد. اعطای تسهیلات تولید نیز منجر به تقویت نقدینگی صاحبان صنایع شده و روند سرمایه گذاری را افزایش خواهد داد.
فرماندار ساوه نیز اظهار نمود: تاکید رهبری در چند سال اخیر با نامگذاری مبتنی در حمایت تولید، اهمیت پشتیبانی از صنعت و تولید را صدچندان کرده است.
علی میرزایی، صنعت را یک بال تولید و اقتصاد دانست و اضافه کرد: شرکتی که امروز مورد بازدید قرار گرفت تولید کننده یک محصول راهبردی است و در رسیدن به خودکفایی و تامین نیاز کشور برای جلوگیری از واردات صنعت رنگ موثر است.
وی با اشاره به راه اندازی خط جدید تولید رنگ آستر خودرو در این شرکت اظهار داشت: اعطای تسهیلات بانکی به میزان هزار میلیارد تومان می تواند روند افتتاح این خط تولید را تسریع کند، البته باید تسهیلات بموقع و سریع پرداخت گردد.
نادر میلانی مدیر عامل شرکت محارسازان آریا نیز اظهار داشت: به سبب مشکلاتی که در حوزه صادرات و واردات وجود دارد تصمیم گرفتیم تا در صنعت رنگ که وابسته به خارج از کشور بوده است قطع وابستگی کرده و به خودکفایی دست یابیم.
وی بیان کرد: حمایت واقعی از تولید می تواند موانع دست و پاگیر در این حوزه را برطرف کند.1400/02/09
14:43:00
0.0 / 5
434
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تجارت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی