معاون بیمه روستاییان و عشایر:

بیشتر از 2 میلیون روستایی و عشایر زیر پوشش بیمه قرار گرفتند

بیشتر از 2 میلیون روستایی و عشایر زیر پوشش بیمه قرار گرفتند به گزارش مبل زیبا معاون بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر اظهار داشت: هم اکنون بیشتر از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در کشور زیر پوشش صندوق بیمه روستاییان و عشایر قرار دارند.علی اخوان بهبهانی در مسافرت به اردبیل در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: از جمعیت زیر پوشش صندوق بیمه روستایی و عشایری یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر به صورت مستمر از خدمات بیمه ای بهره برده و با پرداخت کمترین هزینه در طول سال تلاش دارند از تنوع خدمات این صندوق به نحوی استفاده کنند.
وی خاطرنشان کرد: ۱۳۰ هزار نفر در کشور از راه این صندوق مستمری دریافت می کنند که صندوق بیمه اجتماعی روستایی و عشایری با پرداخت حقوق ماهانه تلاش دارد این مستمری بگیران را مورد حمایت جدی قرار دهد.
معاون بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر از موافقت شورای رفاه و بیمه کشور برای انتقال سوابق بیمه ای از راه صندوق به سایر بیمه ها اظهار داشت: علاقمندان می توانند سوابق بیمه ای خویش را از راه سامانه طراحی شده به سایر بیمه ها انتقال دهند و یا برعکس از سایر صندوق ها سوابق خویش را به صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر انتقال کرده و از مزایای این صندوق استفاده کنند.
بهبهانی اضافه کرد: با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی زمینه این امر از اواخر سال قبل فراهم شده و جامعه زیر پوشش بدون کوچک ترین رجوع و از راه سامانه طراحی شده می توانند به سادگی نقل و انتقال سوابق بیمه ای را انجام دهند.
وی به عملکرد مناسب صندوق بیمه اجتماعی روستایی و عشایری اشاره نمود و افزود: در استان اردبیل بیشتر از ۴۰ هزار نفر زیر پوشش بیمه هستند که تا آخر سال جاری به این ظرفیت ۱۰ درصد افزوده خواهد شد.
معاون بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر تعداد مستمری بگیران صندوق بیمه روستایی و عشایری استان را سه هزار و ۵۰۰ نفر اعلام نمود و اظهار داشت: با اجرای طرح های مناسبی در استان تلاش بر این است تا در سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی پشتیبانی از روستاییان و عشایر صورت گیرد که در این ارتباط یک هزار و ۴۰۰ میز خدمت هم در مرحله دایر شدن است.


منبع:

1400/03/05
23:13:24
0.0 / 5
568
تگهای خبر: بیمه , تولید , خدمات , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی