معاون وزیر راه و شهرسازی:

در بخش مسكن زمینه برای دولت آینده برقرار است

در بخش مسكن زمینه برای دولت آینده برقرار است به گزارش مبل زیبا معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینکه امیدواریم بخشنامه اجاره داری حرفه ای را تا پیش از اختتام دولت دوازدهم به سرانجام برسانیم اظهار داشت: با اقداماتی که در زمینه اقدام ملی مسکن و تامین زمین تا پنج سال آینده انجام شده بستر برای دولت آینده در بخش مسکن فراهم گشته است.


محمود محمودزاده در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در زمینه مسکن اتفاقات بزرگی رقم خورده و با اقدامات وزارت راه و شهرسازی، بستر فعالیت برای دولت جدید فراهم تر از گذشته است.
وی ادامه داد: در برنامه اقدام ملی مسکن، تامین زمین، برنامه ریزی و نیازسنجی در کل کشور انجام شده است. در تمامی شهرها برای پنج سال آینده نیازسنجی صورت گرفته و برنامه تامین زمین تا سال ۱۴۰۴ را به تمام استانها ابلاغ کرده ایم. هم اکنون هم بیش از ۵۳۰ هزار واحد اقدام ملی به مرحله اجرا رسیده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: زیرساختهای دیگر همچون قانون جهش تولید مسکن که مراحل آخر را در مجلس و شورای نگبهان می گذارند نیز کمک بزرگی است برای تولید انبوه مسکن خواهد بود.
محمودزاده، بستر دیگر تولید مسکن را قانون ساماندهی دانست و اضافه کرد: در کمیسیون های دولت اصلاحاتی در بخشنامه قانون ساماندهی و پشتیبانی از تولید و عرضه مسکن انجام و مصوبات آن ستاندن شده است که این مساله نیز بحث ساخت و ساز را تقویت خواهدنمود.
وی اشاره کرد: یکی دیگر از مصوبات که مراحل تصویب در دولت را می گذراند بخشنامه اجاره داری حرفه ای است. در کمیسیونهای تخصصی دولت این بخشنامه در جریان قرار دارد و بحثهای کارشناسی آن صورت گرفته است. اکنون در مرحله تصمیم گیری نهایی در کمیسیونها است تا به دولت برود.
محمودزاده اظهار داشت: ما پیگیر موضوع اجاره داری حرفه ای هستیم و امیدواریم تا پیش از اختتام دولت به تصویب برسد. ولی باید ببینیم در کمیسیونهای مربوطه چقدر کار است و کدام موضوع در اولویت قرار دارد. با این وجود تلاش می نماییم زودتر به سرانجام برسد.
منبع:

1400/04/06
11:09:41
0.0 / 5
189
تگهای خبر: اجاره , تخصص , تولید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی