علی رغم اخطار سازمان هواپیمایی؛

بلیت یكسره پرواز تهران-مشهد امروز یك میلیون تومان است!

بلیت یكسره پرواز تهران-مشهد امروز یك میلیون تومان است! به گزارش مبل زیبا در حالیکه طی دو روز گذشته رئیس و سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری مبادرت به تهدید ایرلاین ها در صورت افزایش نرخ بلیت پروازهای داخلی کرده بودند، بلیت تهران -مشهد همچنان نجومی به فروش می رسد.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، کاپیتان تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری جمعه ۱۱ تیر ماه اعلام نمود: افزایش قیمت بلیت هواپیما در ایام اخیر، غیرقانونی و بدون هماهنگی با سازمان هواپیمایی بوده است.
رئیس سازمان هواپیمایی: ایرلاین های گرانفروش را به تعزیرات معرفی می کنیم
معاون وزیر راه تصریح کرد: اگر شرکتهای هواپیمایی به تذکرات توجه نکنند به سازمان تعزیرات معرفی خواهند شد.
دهقانی زنگنه ۹ تیر ماه هم به خبرگزاری خانه ملت اظهار داشته بود: اخیراً نرخ بلیت بعضی از شرکتهای هواپیمایی افزوده شده است که هم وزیر راه و شهرسازی و هم بنده از طرف سازمان هواپیمایی تذکر جدی به این شرکت ها دادیم که بعضی از شرکت ها هم قیمت ها را به حالت اولیه برگرداندند. اما هنوز دو شرکت هواپیمایی که یکی از آنها هم دولتی است هنوز نرخ بلیت های خویش را کاهش نداده اند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی: پرواز ایرلاین های گرانفروش لغو می شود
در پی این اخطار رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، روز گذشته (شنبه ۱۲ تیر ماه) محمد حسن ذیبخش سخنگوی این سازمان هم در برنامه زنده تلویزیونی در شبکه خبر بار دیگر دست به تهدید شرکتهای هواپیمایی زد و اعلام نمود: بعد از مصوبه آبان ماه ۱۳۹۹ شورایعالی هواپیمایی کشوری در خصوص افزایش ۱۰ درصدی قیمت بلیت، تا کنون هیچ افزایش قیمت دیگری از جانب سازمان هواپیمایی کشوری به شرکتهای هواپیمایی ابلاغ نشده است و شرکت ها باید بر مبنای همان مصوبه سال قبل مبادرت به فروش بلیت کنند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری بیان نمود: اما متأسفانه بعضی از این شرکت ها بدون هماهنگی و دریافت ابلاغیه جدید مبادرت به افزایش تا ۳۰ درصدی نرخ بلیت های هواپیما کردند و با قیمت های جدید و خارج از نرخنامه بلیت های خویش را فروختند.
ذیبخش افزود: مسلماً این اقدام سریعاً مورد برخورد سازمان هواپیمایی کشوری قرار گرفت و این اقدام از نظر سازمان های هواپیمایی کشوری و تعزیرات حکومتی بعنوان جرم شناخته می شود.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار نمود: در صورتیکه این نوع تخلف از جانب شرکتهای هواپیمایی تکرار شود، سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به لغو پرواز شرکتهای مذکور اقدام خواهد نمود.
سازمان تعزیرات حکومتی هم در ایام اخیر از ورود این سازمان به پرونده گرانفروشی بلیت هواپیما اطلاع داده است.
بی توجهی ایرلاین ها به تهدیدهای سازمان هواپیمایی و بلیت های میلیونی
بر اساس این گزارش، این تهدیدهای سازمان هواپیمایی کشوری در حالی است قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد در روز جاری (یکشنبه ۱۳ تیر ماه) به علت اختصاص داشتن امروز به روز زیارتی خاصه علی بن موسی الرضا (ع) و افزایش تقاضای سفر به مشهد مقدس، همچنان در نرخ های نجومی بالای یک میلیون تومان به فروش می رسد و هیچیک از تهدیدهای سازمان هواپیمایی حتی تهدید به لغو پروازهای ایرلاین ها، کارگر نیفتاده است.


1400/04/13
12:05:06
0.0 / 5
351
تگهای خبر: خانه , دولت , سازمان , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی