در گزارش مبل زیبا مطرح شد؛

كاهش نرخ ازدواج در تهران طی سال ۹۹

كاهش نرخ ازدواج در تهران طی سال ۹۹ به گزارش مبل زیبا مدیرکل دفتر توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان، بیشترین و کم ترین میزان افزایش نرخ ازدواج در استانهای مختلف کشور را شرح داد.


اعظم کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تشریح جزئیات آمار ازدواج در کشور طی سال ۹۹ اظهار داشت: در سال ۱۳۹۹ و در مجموع کل کشور با ۴.۴۲% افزایش آمار ازدواج نسبت به سال ۱۳۹۸ مواجه بودیم. وی با اشاره بر بیشترین استان برخوردار از افزایش نرخ ازدواج اظهار داشت: استان خراسان جنوبی با بیشترین میزان افزایش ازدواج در سال ۹۹ نسبت به سال پیش از آن، به میزان ۱۷.۰۲% درصد مواجه بوده است.
مدیرکل دفتر توسعه اجتماعی جوانان افزود: بعد از آن استانهای یزد، کرمان، بوشهر و هرمزگان با حدود ۱۰ درصد در ردیف های بعدی افزایش نرخ ازدواج قرار دارند. کریمی با اشاره بر استان هایی که شاهد کم ترین میزان افزایش نرخ ازدواج بوده اند، عنوان کرد: همینطور استانهای کردستان با ۱.۳۳%، البرز با ۱.۱۳% و فارس با ۰.۱۴%، کمترین تغییرات در افزایش نرخ ازدواج را داشته اند.
وی با اشاره بر استان هایی که شاهد کاهش نرخ ازدواج بوده اند هم بیان نمود: استانهای تهران با -۰.۵۸%، کرمانشاه با -۱.۷۴% و همدان با -۲.۶۶% با کاهش آمار ازدواج مواجه بوده اند.


منبع:

1400/04/16
12:53:24
0.0 / 5
328
تگهای خبر: توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی