سخنگوی شورای شهر اردبیل:

رفع تبعیض از مناطق محروم اردبیل رویکرد شورا و شهرداری است

رفع تبعیض از مناطق محروم اردبیل رویکرد شورا و شهرداری است به گزارش مبل زیبا سخنگوی شورای شهر اردبیل اظهار داشت: شهردار منتخب در کنار شورای شهر باید اولویت خودرا رفع تبعیض از مناطق محروم و حاشیه شهر کند.مینا نهامین در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: ما در روزهای انتخابات نیز به مردم محلات سیزده گانه شهر اردبیل قول دادیم تا چهره محرومیت را از این مناطق برداشته و به برقراری عدالت کمک نماییم.
وی با اشاره به اینکه در انتخاب شهردار اردبیل اعضای شورای شهر تحت فشار نبوده بلکه با تحقیق و برمبنای شایستگی افراد سوابق آنها را مورد بررسی قرار داده است، تصریح کرد: هم سوابق کاری و هم رشته شهردار منتخب اردبیل مناسب و مطلوب است و به نظر ما بهترین گزینه شهرداری اردبیل محمود صفری بوده که با رأی همه اعضای شورای شهر مسئولیت و مدیریت این مجموعه را عهده دار شده است.
سخنگوی شورای شهر اردبیل اضافه کرد: همه اعضای شورای شهر عاقل و بالغ بوده و بدون این که تحت فشار بوده و یا معامله و مصالح پشت پرده ای باشد با در نظر گرفتن منافع و مصالح مردم شهردار اردبیل را انتخاب کردند تا به قسمی که در شروع فعالیت شورای شهر خورده اند حافظ منافع مردم باشند و حتی منافع خودرا بر منافع مردم ترجیح دهند.
نهامین بیان کرد: پس از فراخوان در هفته گذشته ۱۳ نفر که توانایی حضور در جایگاه شهرداری اردبیل را داشتند رزومه کاری ارائه کردند تا از بین ۱۳ نفر مدارک و مستندات بررسی شود که یک نفر انصراف داده و پنج نفر نیز حائزشرایط لازم نشدند.
وی اظهار داشت: از ۷ نفر کاندیدای شهرداری اردبیل رأی گیری انجام شد تا در نهایت سه نفر انتخاب شدند که با انصراف محمد فیضی شورای شهر در جلسه غیررسمی برنامه های دو کاندیدا را مورد بررسی و تحلیل قرار داد تا از بین شوقی و صفری، محمود صفری با کسب ۱۱ رأی بعنوان شهردار منتخب اردبیل معرفی شود.
سخنگوی شورای شهر اردبیل افزود: در کنار رفع تبعیض و محرومیت از مناطق مختلف شهر شهردار پاکدست اردبیل باید به خیر و صلاح شهر بیندیشد و با اولویت تکمیل پروژه های نیمه تمام به توسعه متوازن اردبیل کمک نماید.


منبع:

1400/05/23
12:06:03
0.0 / 5
274
تگهای خبر: پرده , توسعه , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی