بانك:

ابهامات لایحه تولید مناطق آزاد جدید رفع شده است

ابهامات لایحه تولید مناطق آزاد جدید رفع شده است مبل زیبا: دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان این كه كمیسیون اقتصادی مجلس به پیشرفت خوبی در بررسی لایحه تولید مناطق آزاد جدید دست یافته است، اظهار داشت: خیلی از ابهامات رفع شده و به تفاهم خوبی در زمینه محدوده ها و نداشتن معارض رسیده ایم و پیش بینی می كنم این لایحه بزودی در صحن علنی مطرح شود.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، مرتضی بانك در حاشیه سفر به منطقه آزاد ارس درباره بررسی لایحه افزایش تعداد مناطق آزاد در مجلس، اظهار داشت: لازمه ی بررسی این لایحه حضور نمایندگان مجلس در مناطق آزاد و آشنایی آنان با نحوه ی فعالیت مناطق آزاد در بخش های صنعتی، كشاورزی و گردشگری می باشد. اكنون لایحه در حال بررسی بوده و كار كارشناسی خوبی بین اعضای كمیسیون اقتصادی مجلس، دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و مركز پژوهش های مجلس در حال انجام می باشد.
وی اظهار نمود: كمیسیون اقتصادی مجلس برنامه ی خوبی برای سفر به منطقه آزاد ارس تدارك دیده است كه در قالب این سفر بازدید میدانی از واحدهای صنعتی منطقه انجام شد كه حضور فعال مناطق آزاد در عرصه اقتصاد برای اعضای كمیسیون اقتصادی مجلس قابل توجه بود و در حاشیه این سفر در جلسه چهار ساعته، فعالان عرصه تولید منطقه آزاد ارس مشكلاتشان را بیان كرده و نمایندگان در مورد لوایح و تصمیم گیری های مجلس حرف زدند و معاونان وزیر اقتصاد هم حضور داشتند.
بانك تصریح كرد: كارگروه های تخصصی در بخش گمرك، بورس و... تشكیل شد تا مشكلات بررسی شده و تدابیری اندیشیده شود؛ چون كه با كمك مجلس می توان جهت گیری های مثبت مناطق آزاد را تقویت كرد.
وی از اشتغال زایی ۱۷۷ واحد صنعتی ارس برای ۱۳ هزار نفر خبر دارد و اظهار داشت: اكنون ۱۰۰۰ واحد صنعتی فعال در هفت منطقه آزاد كشور داریم و ماحصل آن تولید ۲۶۵ هزار شغل است.
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خواهان برگزاری جلسات مشترك با مسئولان ارشد اقتصادی كشور در سایر مناطق آزاد شد و ادامه داد: با بازدید میدانی می توان نشان داد كه مناطق آزاد در حوزه تولید فعال می باشند.1397/02/08
13:17:21
5.0 / 5
4343
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی