مسعودی: مدیران ناكارآمد را باید كنار گذاشت

مسعودی: مدیران ناكارآمد را باید كنار گذاشت مبل زیبا: نماینده مردم نیریز با اشاره به قول معاون اول رئیس جمهور كه مدیران ناكارآمد آویزان كشور هستند اظهار داشت: مدیران ناكارآمد كنار نمی روند آنها را باید كنار گذاشت.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، اصغر مسعودی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس ضمن تبریك به مناسب فرا رسیدن ماه مبارك رمضان ضمن محكوم كردن خروج ترامپ از برجام اظهار داشت: وفای به عهد در اسلام واجب است؛ این سخن رسول خدا است. در كتاب مقدس هم وفای به پیمان از جایگاه والایی برخوردار می باشد. در ایام گذشته ترامپ بار دیگر بدعهدی و بدذاتی خویش را با خروج از برجام به جهانیان نشان داد.

وی اضافه كرد: بار دیگر با انتقال سفارت آمریكا از تل آویو به بیت المقدس سرسپرده خود به صهیونیست ها را نشان داد، اما باید این مهم را مورد توجه قرار دهند كه این كارها دیگر برای صهیونیست ها امنیت تولید نمی كند و دیگر جولانگاه صهیونیست ها نخواهد بود. سخن ما با اتحادیه اروپا است. ما متعهد به عهد و پیمان هستیم و شما هم می توانید با عملتان نشان دهید كه از ترامپ حمایت نمی كنید و او را كدخدای خود نمی دانید از ذلت پیروی از ترامپ خارج شوید. ما بی برجام هم پابرجا هستیم.

نماینده مردم نیریز ادامه داد: ما اگر محاصره نظامی شویم دنیا بداند كه ایستادگی می نماییم چراكه ما فرزند محرمیم و پیشوای ما امام حسین (ع) است. حتی اگر ما را محاصره اقتصادی كنند فرزند رمضانیم و پیشوای ما امام علی (ع) است. همه جناح ها، احزاب، ملت و دولت زیر لوای مقام معظم رهبری با اتحاد و انسجام از منافع ملی و عزتمان دفاع می نماییم. ما راست قامتان جاودان تاریخ هستیم و خواهیم ماند و از تشتت و تفرقه بیزاریم.

وی ادامه داد: برای رسیدن به منافع شخصی و جناحی نباید با حرمت افراد بازی كرد كه سیاست و رعایت اخلاق وسیله رسیدن به سعادت است و اخلاق نیاز جامعه است. رئیس جمهور محترم آیا فریاد عطش دریاچه بختگان دومین دریاچه شور كشور به گوشتان نرسیده است؟ ما اخطار دادیم كه شیراز اهواز می گردد اما توجهی نشد. ریزگردها در شیراز، نیریز و استهبان جولان می دهند و كلانتر دولت در خواب است. انجیرستان ها در حال نابودی است و كشاورزان بیكار شده اند. اگر امروز به داد بختگان نرسید فردا دیر است.

نماینده مردم نیریز افزود: وزیر جهاد كشاورزی باید به بحث واگذاری اراضی برای گیاهان دارویی توجه كند. چرا بیمه محصولات كشاورزی به موقع پرداخت نمی شود؟ سند زمین های كشاورزی مشكل دارد. این كاغذبازی های برای صدور مجوز مردم را با مشكل مواجه كرده است. حقوق دولتی معادن صرف زیرساخت ها نمی گردد و خام فروشی ادامه دارد. نتایج سوء زیست محیطی و تخریب زیرساختها با این اوضاع جبران نمی گردد. چه كسی مسئول است. در واگذاری معادن باید افراد بومی در اولویت باشند. قانون رعایت نمی گردد. حقوق مردم شهر و روستا مورد توجه نیست. در جامعه ای كه ضعفا نتوانند حقوق خویش را مطالبه كنند آن جامعه اسلامی نیست.

مسعودی ادامه داد: وزیر نیرو بیش از ۵۰ روستای ما با تانكر آبرسانی می گردد. هرچه سریعتر نسبت به انتقال آب به شهرستان نیریز و استهبان اقدام كنید. حق آبه كشاورزان را رها سازید. زیبنده وزارت نیرو نیست كه به روستاهای حوزه انتخابیه كه ۱۶ سال از آب شرب محرومند، سخن از فقر منابع تامین آب در محدوده روستاها به میان بیاورید.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: گردنه ها و جاده های حوزه های انتخابیه با مشكل روبرو است. وزیر اقتصاد در مورد پرداخت عوارض آلایندگی توجه داشته باشید و این افسار گرانی را مهار كنید و به وضعیت قیمت ها در بازار ارز رسیدگی كنید.

مسعودی خطاب به وزیر بهداشت اظهار داشت: در شهرستان های نیریز و استهبان امكانات لازم را برای جذب پزشك متخصص فراهم كنید.

وی همینطور خطاب به معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: شما فرمودید مدیران بی انگیزه آویزان كشور شده اند. مدیران ناكارآمد باید بروند. عده ای پستها و مسئولیتها را اشغال كرده اند. من می گویم مدیران ناكارآمد نمی روند آنها باید كنار روند.1397/02/26
15:51:52
5.0 / 5
4454
تگهای خبر: اقتصاد , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی