در گفتگو با مهر مطرح شد؛

سرویس مدرسه تصادفی، تحت نظارت تاكسیرانی نبوده است

سرویس مدرسه تصادفی، تحت نظارت تاكسیرانی نبوده است به گزارش مبل زیبا مدیرعامل سازمان تاكسیرانی شهر تهران اظهار داشت: سرویس مدرسه كه بامداد امروز تصادف كرده است، مجوز فعالیت بعنوان سرویس مدرسه را نداشته است.علیرضا قنادان در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این پرسش كه آیا سرویس مدرسه كه بامداد امروز تصادف كرد تحت نظارت سازمان تاكسیرانی بوده است؟ اظهار داشت: بر مبنای اطلاعات به دست آمده، این سرویس تحت نظارت ما نبوده همینطور برچسب سرویس مدارس هم نداشته است. ازاین رو مجوز فعالیت بعنوان سرویس مدرسه را هم نداشته است.
وی افزود: طی نامه نگاری هایی كه با آموزش و پرورش انجام داده ایم درخواست كرده كه تعداد سرویس های مدرسه ای كه بدون برچسب سازمان تاكسیرانی فعالیت می نمایند را معرفی كرده تا نظارت های لازم صورت گیرد. در این زمینه پلیس راهور به خوبی با ما همكاری می كند و در صورت مشاهده چنین سرویس هایی از ادامه این فعالیت جلوگیری می كند كه این همكاری باید از جانب آموزش و پرورش هم صورت گیرد.
به گفته قنادان امسال نظارت بر فعالیت سرویس های مدارس بر عهده آموزش و پرورش بوده است.
به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، بامداد امروز یك دستگاه مینی بوس، یك ون سرویس دانش آموزان و نیسان در خزانه بخارایی-روبروی خروجی ترمینال جنوب -روبروی پارك بعثت تصادف كرده اند و منجر به مصدومیت ۵ نفر شده است.

1397/10/15
15:01:05
5.0 / 5
4592
تگهای خبر: دستگاه , سازمان , سرویس , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی