انهدام ۵ باند توزیع موادمخدر طی دو هفته در تهران

انهدام ۵ باند توزیع موادمخدر طی دو هفته در تهران مبل زیبا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، از انهدام ۵ باند توزیع موادمخدر در طول دو هفته گذشته آگاهی داد.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، با بیان خبر انهدام ۵ باند توزیع مواد مخدر در طول دو هفته گذشته در توضیحات خود اظهار داشت: با رصد اطلاعاتی همكارانم در پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با همكاری پلیس مبارزه با مواد مخدر فرودگاه امام خمینی (ره)، محموله شیشه جاسازی شده در انواع كنسروهای خوراكی كشف شد.
وی با اشاره به اینكه كنسروهای خوراكی حاوی بسته های ماده مخدر شیشه به مقدار ۱۷ كیلوگرم بوده، اضافه كرد: ۳ نفر از قاچاقچیان قصد داشتند، كنسروهای حاوی بسته های موادمخدر شیشه را از كشور خارج و به مقصد كشور اندونزی منتقل كنند.
سرهنگ بخشنده افزود: این محموله فقط برای قاچاق موادمخدر در حال توزیع بوده و به هیچ عنوان در فروشگاه های كشور چنین محصولات آلوده ای وجود ندارد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب درباب شناسایی ۴توزیع كننده كیك های آغشته به ماده مخدر گل در فضای مجازی، بیان كرد: با رصد اطلاعاتی دایره فتا پلیس مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی، مقدار ۲ كیلو و ۷۵۰ گرم كیك آغشته به ماده مخدر گل كشف و ۴ نفر در این رابطه دستگیر شدند.
وی درباب جزئیات كیك های آلوده به شیشه اظهار داشت: متاسفانه این افراد كیك های آلوده را در مهمانی ها، پارتی ها و تولد ها توزیع می كردند به صورتی كه در هر یك كیلوگرم از كیك ها مقدار ۵۰۰ گرم ماده مخدر شیشه مخلوط كرده بودند.
سرهنگ بخشنده در ارتباط با انهدام باند توزیع كننده ماده مخدر هروئین اظهار داشت: با اشرافیت و رصد اطلاعاتی ۴ ماهه همكارانم، یك باند توزیع كننده هروئین در جنوب پایتخت منهدم و ۴ عضو اصلی باند دستگیر شدند.
وی اضافه كرد: در بازرسی از مخفیگاه این افراد مقدار ۲۵۰ كیلوگرم ماده مخدر هروئین كشف و دو خودرو باز توقیف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به كشف ۱۷۸ كیلوگرم ماده مخدر تریاك جاساز شده در لوله پلی كا در باك یك اتوبوس مسافربری در ترمینال جنوب، اظهار نمود: با رصد اطلاعاتی چند ماهه همكارانم، یك باند ۵ نفره توزیع كننده موادمخدر كه مبادرت به انتقال و توزیع ماده مخدر تریاك از جنوب كشور به پایتخت را داشتند، شناسایی و منهدم شدند.
سرهنگ بخشنده درباب عملكرد پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب طی دو هفته گذشته اشاره كرد: با اشرافیت كامل اطلاعاتی همكارانم و كنترل محورهای مواصلاتی به پایتخت، ۴۳ قاچاقچی در غالب ۵ باند توزیع كننده موادمخدر و ۳۰۵۴ خرده فروش، معتاد فقط متجاهر دستگیر و جمع آوری شدند، مقدار یك تن انواع موادمخدر كشف و ۱۹۸ دستگاه خودرو و موتورسیكلت توقیف شدند.

1397/10/22
15:28:47
5.0 / 5
4623
تگهای خبر: پایتخت , دستگاه , طلا , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی