در پاسخ به مهر مطرح شد

ارجاع پرونده عراقچی به دادگاه، پرونده سیف هم به دادگاه رفت

ارجاع پرونده عراقچی به دادگاه، پرونده سیف هم به دادگاه رفت مبل زیبا: سخنگوی دستگاه قضا از ارجاع پرونده احمد عراقچی و سیف به دادگاه آگاهی داد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری با اصحاب رسانه، در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص اینكه آبان ماه سال قبل كیفرخواست احمد عراقچی و سالار آقاخان صادر شد اما بهمن ماه اعلام گردید به سبب نقص در پرونده با وجود اختیاراتی كه دادگاه گفته بود پرونده برای رفع نقایص به دادسرا ارسال شد با عنایت به اینكه این پرونده ها به هم مربوط و همچون پازل كنار هم قرار می گیرند رفع نقص فنی یكی از افراد كار پرونده را تسهیل می كرد چرا با گذشت چندین ماه اتفاقی در پرونده رخ نداده است در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده های سیف عراقچی و سالار آقا خان توضیح دهید اظهار داشت: پرونده از ناحیه دادگاه به دادسرا ارسال شد و دادگاه می توانست تنها قسمتی از نقصها را رفع كند چون این افراد در روند محاكمه به دیگران نسبت هایی دادند كه بررسی آنها در مجازات شأن تأثیر داشت. اسماعیلی افزود: دادگاه در پرونده عراقچی و سالار آقاخان می توانست نقصها را رفع كند اما نمی توانست نسبت به كسی كه در كیفرخواست اسمی از او نیست او را متهم كند بنا بر این نیاز به تحقیقات بیشتر داشت.

سخنگوی دستگاه قضا از تكمیل تحقیقات دادسرا در این رابطه آگاهی داد و اظهار داشت: در این هفته با رفع نقایص این پرونده به دادگاه ارجاع شد. اسماعیلی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگارمهر در خصوص اینكه آیا پرونده سیف هم در امتداد دو فرد دیگر به دادگاه ارسال شده است؟ اظهار داشت: ابتدا پرونده این فرد با پرونده مذكور مطرح نبود اما با این دو متهم به دادگاه ارسال شد. وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر در خصوص اینكه سیف سه پرونده دارد، كدام به دادگاه رفته است؟ اظهار داشت: پرونده ای كه مربوط به ارز و عراقچی و آقا خان بود.


منبع:

1398/02/31
15:52:05
5.0 / 5
4465
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی