نائب رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران:

آقای هاشمی از حقوق شورای شهر تهران دفاع كنید

آقای هاشمی از حقوق شورای شهر تهران دفاع كنید به گزارش مبل زیبا سید حسن رسولی اظهار داشت: شورای اسلامی شهر تهران مكررا مورد هجمه و افترا كم توجهی به جایگاه رفیع شهدای گرانقدر قرار گرفت، با عنایت به گزارش عرضه شده از حقوق شورای شهر دفاع شود.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، سید حسن رسولی بعد از عرضه گزارش علی اعطا از كمیته حقیقت یاب حذف كلمه شهدا، اظهار نمود: مطابق بند ۵ ماده ۲ دستورالعمل شرح و وظایف هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهر؛ هیات رئیسه شورای شهر وظیفه دارد از حقوق و اعتبار شورای شهر دفاع كند.
وی افزود: طبق گزارش عرضه شده توسط آقای علی اعطا كمتر از دو دهم درصد آنچه كه به آن استناد شده، تحت تأثیر عامل انسانی است كه از تعمدی و تصادفی بودن هم خبری وجود ندارد.
خزانه دار شورای شهر تهران خاطرنشان كرد: استحضار دارید كه در گستره ملی حقوق شورای اسلامی شهر تهران در تریبون های رسمی و صدا و سیما مكررا مورد هجمه و حمله قرار گرفت. استدعا دارم در عمل به این وظیفه قانونی، گزارش تهیه شده را به تمامی مراجع اطلاع رسانی، ائمه محترم جمعه و سایر تریبون هایی كه به ناحق شورای پنجم را مورد افترا كم توجهی به جایگاه رفیع شهدای گرانقدر قراردادند، اطلاع رسانی و روشنگری كنید و از حقوق شورای شهر دفاع كنید.
همچنین محسن هاشمی درباره گزارش عرضه شده توسط علی اعطا اظهار داشت: این گزارش با طمأنینه و دقت كامل تهیه شده است و خواهش دارم كه این گزارش با دقت كامل در تمامی رسانه ها منتشر شود.
وی افزود: در سفری كه به تازگی به مشهد داشتم، خیلی از زائرین درباره مبحث این كمیته از من سؤال می پرسیدند كه واقعیت امر چیست و از آنجائیكه امكان توضیح به آنها به وضوح وجود نداشت، خواهش می كنم رسانه ها به صورت كامل این مورد را اطلاع رسانی كنند، چونكه احساسات پاك شهروندان تهرانی و اقصی نقاط كشور نسبت به این مورد جریحه دار شده است. این مورد مساله صِرف برای شهر تهران نبود و هم اكنون كشوری شده است.
هاشمی در انتها از اعضای شورا خواهش كرد كه گزارش تهیه شده را بخوانند و در جلسه آینده نظرات خویش را عرضه كنند.

1398/09/10
14:50:07
5.0 / 5
3912
تگهای خبر: سفر , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی