امام جمعه خوانسار:

فلسفه ۹ دی بیداری و بصیرت مردم است

فلسفه ۹ دی بیداری و بصیرت مردم است به گزارش مبل زیبا امام جمعه خوانسار با اشاره به اینكه فلسفه 9 دی بیداری مردم است، اظهار داشت: با بصیرت افزایی كشور را به سمتی پیش ببریم كه امام خمینی(ره) بنای آنرا طراحی كردند.به گزارش مبل زیبا به نقل از مهر، حجت الاسلام رسول خواجه كریمی قبل از ظهر سه شنبه در ستاد بزرگداشت ۹ دی گفت: رویه استكبار جهانی براندازی نظام است و دست بردار نخواهد بود.
وی اظهار داشت: استكبار جهانی برای اندازی نظام شگردهای مختلفی را طراحی و در یك فرصت مناسب پیاده می كند، همانگونه كه سال ۸۸ با شگرد تقلب در انتخابات به دنبال آشوب بود تا سرانجام با حضور مردم در راهپیمایی روز ۹ دی فتنه دشمن برچیده شد.
امام جمعه خوانسار اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی ۹ دی مهر تأییدی بر نظام بود و این واقعه عظیم و سرنوشت ساز به نسل جوان باید انتقال داده شود تا از فتنه های رنگارنگ تری كه از طرف استكبار بر كشور ما تحمیل می شود در جریان باشند.
وی اشاره كرد: امسال دشمن با شگرد گرانی بنزین و با سو استفاده از اعتراضات مردمی اغتشاش و آشوب ایجاد كرد اما مردم با شناختی كه نسبت به دشمن داشتند صف خودرا با اغتشاشگران جدا و توطئه گرانی بنزین در مدت ۴۸ ساعت به پایان رسید.
خواجه كریمی اشاره كرد: نظام اسلامی ما با نظام استكبار جهانی همخوانی ندارد كه در نتیجه استكبار به دنبال ساقط كردن پیشرفت نظام بوسیله مختلف است.
وی اظهار داشت: بصیرت مردم برای مقاطع حساس انقلاب لازم است و از وقایع حیاتی انقلاب می توان پند و اندرز گرفت و از آن برای حفظ نظام استفاده نمود.
امام جمعه خوانسار گفت: مردم استان اصفهان و به تبع شهرستان خوانسار در مقاطع تاریخی انقلاب پیش قدم و پیش قراول بودند و سال ۸۸ مقابل فتنه دشمنان كفن پوش در صحنه راهپیمایی شركت كردند.
امام جمعه خوانسار اضافه كرد: فلسفه ۹ دی بیداری و بصیرت مردم است، امروز بیداری مردم برای دشمن مشكل ساز شده است و از این بیداری در هراس هستند و به خاری در چشم آنها تبدیل گشته است.
خواجه كریمی بیان كرد: اگر به دولت انتقادی از مشكلات اقتصادی داریم نحوه بیان با لحنی تنش زا نباشد كه سبب ایجاد حساسیت در میان مردم و ناامید كردن آنها در صحنه انتخابات شود.
وی اظهار داشت: دشمنان به دنبال نابود كردن دولت و استعفای رئیس جمهور هستند و بعضی از عناصر داخلی در زمین دشمن بازی می كند، دشمن می خواهد ایران را مانند عراق و لبنان بی دولت كند بدین سبب اهداف دشمن را باید از این اقدام تجزیه و تحلیل كرد.
امام جمعه خوانسار تاكید كرد: با بصیرت افزایی كشور را به سمتی سوق دهیم كه امام خمینی (ره) بنای آنرا طراحی كرد، نتیجه تجمعات باید به شكست استكبار جهانی ختم شود هر چند شكست استكبار جهانی نزدیك است.
وی اضافه كرد: ملت ما همچون گذشته محكم و استوار در مقابل توطئه های استكبار ایستادگی خواهد كرد، شناخت زمینه های فتنه و بحران دشمنان به شناخت حقیقت و تصمیم گیری درست جامعه كمك شایانی می كند.منبع:

1398/10/03
13:00:24
5.0 / 5
4303
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی