خوانساری:

برای حل مشكلات به اعتماد ملی نیاز داریم

برای حل مشكلات به اعتماد ملی نیاز داریم مبل زیبا: رئیس اتاق بازرگانی تهران معتقد می باشد در شرایطی كه اقتصاد ایران با مشكلات مختلف دست و پنجه نرم می كند، بازگشت به اعتماد ملی و استفاده از سرمایه های اجتماعی اهمیت بسیار زیادی دارد.


به گزارش مبل زیبا به نقل از ایسنا، مسعود خوانساری در نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران اظهار نمود: بتازگی بانك جهانی در یكی از گزارش های خود اعلام نموده كه اعتماد اجتماعی یكی از اصلی ترین نیازهای حكمرانی خوب در سطح جهان است و اگر دولت ها اعتماد مردمشان را نداشته باشند، چه در حوزه مدیریت اقتصادی و چه در اجرای اصلاحات اقتصادی با مشكل مواجه خواهند شد.
وی به حادثه اخیر هواپیمای مسافربری اوكراین اشاره نمود و اضافه كرد: آنچه كه در این اتفاق اهمیت داشت را می توان در سه بخش مختلف بررسی كرد. نخست آنكه بخش قابل توجهی از مسافران این پرواز را جمعیت نخبه و جوان كشور تشكیل می دادند. بحث دوم به هدف خوردن اشتباه موشك به هواپیمای خودی بود و بحث سوم اعلام دیر هنگام و وجود تناقض ها در ارتباط با واقعیت رخ داده بود كه به اعتماد مردم ضربه زد.
رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به بعضی از ارقام اقتصادی در سالهای گذشته اظهار داشت: منفی شدن آمار سرمایه گذاری در كشور، مشكلاتی كه در حوزه بودجه شركت های دولتی وجود دارد و محدودیت های اقتصادی كه دولت با آن مواجه می باشد، قسمتی از واقعیت های امروز اقتصاد ایران است.
بگفته خوانساری، امروز بر تولیدكنندگان شناسنامه دار فشار مالیاتی و محدودیت های صادراتی و وارداتی وارد می شود كه امیدواریم با تشكیل یك جلسه در آینده نزدیك برای فشار مالیاتی به تولیدكنندگان فكری جدی شود.
منبع:

1398/10/24
19:12:41
5.0 / 5
3997
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
مبل زیبا
mobleziba.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مبل زیبا محفوظ است

مبل زیبا

مبلمان و دکوراسیون داخلی